Nasze produkty

STOP GRZYBOM

Metylan STOP Grzybom służy do zwalczania grzybów pleśniowych oraz zielonych nalotów. Preparat niszczy je skutecznie, nie powodując zagrożenia dla ludzi i środowiska. Może być używany wewnątrz i na zewnątrz budynków, na takich podłożach jak: powłoki malarskie, tynki, beton itp.

Korzyści

  • łatwy w stosowaniu
  • nie zawiera metali ciężkich
  • może być pokrywany farbami
  • przepuszcza parę
  • bezbarwny

Metylan STOP Grzybom nie powoduje zabrudzeń oraz nie zawiera metali ciężkich. Grzyby pleśniowe dominują głównie w środowisku zewnętrznym, ale z uwagi na coraz wyższą szczelność pomieszczeń, występują coraz częściej wewnątrz budynków. Kolonizują zazwyczaj zawilgocone i zakurzone ściany oraz okolice okien i parapetów. W przypadku wysokiego stężenia zarodników stanowią zagrożenie dla osób uczulonych na alergeny grzybowe.

STOP GRZYBOM

Gdzie stosować

  • do użytku na zewnątrz budynków np. do elewacji, na takich podłożach jak: powłoki malarskie, tynki, beton itp.
  • wewnątrz budynków: łazienki, kuchnie, piwnice, garaże i in
Dom/ elewacja
Kuchnia
Łazienka

Sposób użycia

Przygotowanie podłoża

Najpierw należy ustalić przyczynę powstawania pleśni itp. i usunąć źródło zawilgocenia! Zastosuj Metylan STOP Wilgoci, pochłaniacz wilgoci z wymiennymi tabletkami PowerTAB. Metylan STOP Grzybom może być stosowany na suchych i oczyszczonych podłożach.

Szczotkami, bez użycia wody, oczyścić podłoże z brudu i pyłu. Istniejące pleśnie, porosty, glony i mchy należy usunąć drucianymi szczotkami tak dokładnie, jak tylko jest to możliwe.

Wykonanie

Preparat nanosić przed gruntowaniem podłoża. Opakowanie posiada spryskiwacz umożliwiający łatwe nakładanie preparatu. Preparatem Metylan STOP Grzybom należy spryskać zaatakowane miejsca. Po naniesieniu należy odczekać od 8 do 10 godzin, a następnie można przystąpić do gruntowania, tynkowania itp. Narzędzia po pracy trzeba umyć wodą.

Dane techniczne

500 ml butelka

Dokumenty do pobrania

* Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

More

Metylan STOP SYSTEM

Więcej informacji o serii Metylan STOP
SYSTEM

Jak stosować

produkty Pomożemy Ci zadbać o komfort i zdrowie Twoje i Twoich bliskich.

Polecane

przez AFPRAL AFPRAL poleca stosowanie
produktów z serii Metylan STOP WILGOCI